Každý má svou volbu: Pohodlně plout do otroctví, nebo vstoupit do PROTIPROUDU
Nenávistí prolezlí lháři: Neschopnost, mafiánství a tupost. Že máme šetřit? Co kdyby si to sami vyzkoušeli v báječně chladných celách? Díky, doktore Davide! Ukrajinský nacismus. Rusové nejsou žádná ořezávátka. Kdy, když ne teď?

Nenávistí prolezlí lháři: Neschopnost, mafiánství a tupost. Že máme šetřit? Co kdyby si to sami vyzkoušeli v báječně chladných celách? Díky, doktore Davide! Ukrajinský nacismus. Rusové nejsou žádná ořezávátka. Kdy, když ne teď?

29. 6. 2022

Tisk článku

Jindřich Kulhavý se ještě vrací k tragickému prolhanému projevu Petra Fialy "k národu" a v souvislosti se všemi ostatními průvodními jevy při stahování našeho národa a státu do propasti dochází k poměrně jednoznačnému závěru, co s tím

Naše vláda je ukázkou toho, jak to vypadá, jsou li politické posty rozdány lidem bez zkušeností, rozumu a vize. Je-li na prvním místě při obsazování důležitých funkcí poslušné kývání na jedinou ,,správnou“ ideologii, nikoliv odbornost, stává se vláda či jiný státní útvar pouze souborem neschopných amatérů s přehnanými politickými ambicemi. Takoví Fiala, Pekarová Adamová, Rakušan, Stanjura či Lipavský jsou toho v našem malém rybníčku mimořádným důkazem.

Že by si to zkusili v celách?

Nedávný proslov Petra Fialy byl přijat rozdílně jeho kritiky z mnoha úrovní české společnosti a jinak jeho zaslepenými obdivovateli. Při hlubším rozboru je zjevné, že jeho projev k národu byl snůškou nesmyslů a polopravd. Premiér míchal totální výmysly v podobě neznalosti plynárenské terminologie a technologie se lží o tom, jak prý budeme jakýmsi imaginárním plynem v pohodě doplňovat naše zásobníky, které však naše vůbec nejsou. Bez znalosti o obchodování s touto a podobnými komoditami napadal předešlou vládu a profesorským tónem kázal totální bludy. Ani v oblasti energetiky a elektráren si fakta dostatečně neprověřil a mlžil i kolem ČEZu, akcionářů a možností státu ovlivnit ceny energií.

Důsledkem špatných či nesprávně pochopených informací je přístup vlády k těmto problematikám laxní a nahrává jak překupníkům s těmito komoditami, tak i k směřování naší země do chřtánu německé hydry... Přesvědčování k šetření tím, že nebudeme topit či topení výrazně omezíme, což nám přinese na podzim a v zimě nevšední zážitky v místnostech ohřátých na 16-17°C, je ukázkou neschopnosti politicky a ekonomicky tuto uměle vyvolanou krizi zvládnout. Představa, že v promrzlých bytech a domech budou žít rodiny s malými dětmi či prokřehlí senioři, by měla být jednoznačně impulsem k svržení celé této politické garnitury a vystavení jejích předáků podobnému utrpení v celách našich pokrokově prochladlých věznic.

Čtěte ZDE: Žvásty Petra Fialy: Projev k národu? Ale ke kterému? K českému rozhodně ne. Němcům připlácíme na luxusní život. Ukrajinské mafii jsme otevřeli dveře dokořán. O té z vládního "STANu" se pro jistotu ani nezmínil. Lži a manipulace

Díky, Davide!

Ve sněmovně opět rozvířila hladinu jeho předsedkyně Pekarová Adamová. Tato namistrovaná exprodavačka produktů společnosti T-Mobile nazvala kolegy ze sněmovny dubem a zároveň se už nepokrytě přestala chovat jako předsedkyně všech poslanců bez rozdílu stranické příslušnosti. Začala tvrdě prosazovat jak svou momentálně nevolitelnou Topku, tak i celou potápějící se pětikoalici. Jak by nyní dopadly případné nové volby, je nejisté. Jisté však je, že Topka by byla mimo, Piráti na hranici 5 % by šli nekompromisně po krku svým chlebodárcům ze STANu, přestože bez nich by ve vládě a v parlamentu asi ani nebyli.

Je však s podivem, že existují ještě lidé, kteří Fialovi všechny ty jím vyřčené nesmysly sveřepě věří, a dali by ODS svůj hlas. Jak vláda, tak i velká část jejích poslanců vaří z vody, a jejich vědomosti, schopnosti se učit a vnímat realitu jsou nulové. Přidejme k tomu ještě proslulého řiťolezce a europoslance Zdechovského, který nazval kolegu z bruselské žumpy MUDr. Ivana Davida za jeho kritiku poměrů v Bruselu nepříjemným hlodavcem. To jistě nesvědčí o dostatečné mentální úrovni tohoto politika a pan doktor David, bez něhož bychom často ani netušili, co eurohujerové schvalují, si zasluhuje za svou odvahu a příslušnost k SPD především obdiv.

Místo západní destrukce přichází BRICS

Naše vláda po zbraních posílá na Ukrajinu už i pohonné hmoty. V době, kdy nás denně trápí jejich vysoká cena, tam v hodnotě třiceti milionů korun odeslala naftu i benzín. Těch 30 milionů odloupla z našich společných peněz a je jisté, že defraudace tu nabývá obrovských rozměrů. Můžeme je tak přidat k miliardám investovaným do vychytralých ekonomických migrantů, a také do zbraní, které se často někde v meziprostoru ztrácejí, aby se dostaly později na černý trh. A to vše jen proto, abychom ještě více rozzuřili vlastníky všech životadárných komodit, které jsme dosud bezezbytku využívali.

To má přeci logiku. Mezitím Rusové trefili nákupní centrum přebudované na sklad zbraní (možná i těch od nás) a proukrajinská propaganda dokázala během pár minut z tohoto vybydleného obchoďáku vytvořit nové multifunkční centrum plné lidí, z nichž někteří na následky výbuchů zemřeli, čehož se chytli i naši vládní činitelé a média. To už jsme tu měli s nemocnicí v Mariupolu či s masakrem v Buči, přičemž se záhy ukázalo, že to byl stejný nesmysl, jako vymyšlené hromadné znásilňování žen ruskými vojáky, které stálo místo ukrajinskou ombudsmanku.

Podobně přinášela dnes média zprávy o platební neschopnosti Ruské federace, přičemž jen nerada připomínala, že tuto situaci vyvolala americká vláda a agentura sídlící v New Yorku (jak jinak), přičemž nejde o nedostatek financí na ruské straně, ale o znemožnění věřitelům tyto peníze přijmout. Což urychluje vznik nové ekonomicko-bankovní skupiny států BRICS, do které mimo Ruska vstoupily už i Čína, Argentina, JAR, Indie, hlásí se i Írán a nově Turecko.

Čtěte ZDE: Předpověď šťastného konce našich nesnází: Několik válek současně. Západ prohrává (nejen) s Ruskem na všech frontách. Peníze a zlato. Facka jen to plesklo. Kde je český Orbán? Kdy občanská válka? Až nám to řekne ČT?

Kdy, když ne teď?

Vytváření nenávisti vůči domnělému nepříteli evropských národů Rusku a ignorace plna ataků různých svrchovaných států Američany, se staly normou pro "liberály" vládnoucí Evropě. Mnoho Čechů už se stydí za trend započatý Andrejem Babišem naslouchajícímu americkému agentovi v čele BIS Koudelkovi a nyní vytýčený vládou Petra Fialy. My však nesouhlasíme s jednostranným pojetím ukrajinské krize a s ignorací všech doprovodných jevů a dějů včetně rozšířeného nacismu v oddílech kyjevských bojovníků.

Rusové dlouho varovali a snažili se přimět Západ k diskusi. Místo toho si z Ukrajiny tentýž Západ udělal pokusnou laboratoř a zdroj k totálnímu odčerpání všeho, co mělo určitou hodnotu. Zároveň ji zneužil k přiblížení se na dostřel k Moskvě. Důsledkem toho jsou tisíce mrtvých, zmrzačených a především tu vzniká hrozba mnohem většího konfliktu.

Rusové nejsou i přes tvrzení prolhaného Seznamu a dalších médií žádná ořezávátka, jsou hrdí - a je třeba je brát maximálně vážně. Kdo to nedělá, špatně dopadne, včetně všech těch, kteří se nedokážou liberálům vzepřít.

Ta doba k tomu vhodná je tady. Opravdu nám to nedochází?

Zdroj.
Tagy článku

Doporučujeme

Kyjevský režim brzy u konce s dechem: Násilná mobilizace vyvolává v zemi odpor. Banderovci už sahají k ohavným chemickým zbraním. Dovezeno i od nás? Bachmut obklíčen. Objeví se špinavá bomba?  USA a Británie zasely vítr...

Kyjevský režim brzy u konce s dechem: Násilná mobilizace vyvolává v zemi odpor. Banderovci...

Babiš rozdával lidem: Fiala také rozdává - ale do bezedné ukrajinské díry. Ševče, zaplať! To je, panečku, pravicová ODS! Ožebračený občane, přijď si pro dávky (z dluhu). Do pochodu nám hrají davoské rekviem. Nikdo nebude mít nic?

Babiš rozdával lidem: Fiala také rozdává - ale do bezedné ukrajinské díry. Ševče, zaplať!...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
Na začátek stránky